Umów pierwszy trening od: 50zł
Suplementacja, TRX, Bieganie…

Wyczyść

Opis produktu

Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się od lekkoatletyki. Początkowo trenowałam biegi średniodystansowe, startowałam na 800 i 1500m, szybko przekonałam się jednak, że moją mocna stroną są dłuższe dystanse i zajęłam się biegami ulicznymi i górskimi. Udało się stanąć na podium wielu krakowskich imprez sportowych min. “mini maratonu Cracovi”,” Interrunu”, “Biegu Trzech Kopców”, “Biegu Włosika”, “Marszobiegu Niepodległości”. Z czasem jednak większą frajdę zaczęło mi sprawiać trenowanie innych osób,a sukcesy moich podopiecznych zaczęły dostarczać mi jeszcze więcej radości.

Mogę się pochwalić sporą grupą zawodników którą udało się przygotować do złamania nieszczęsnych 40min na 10 km. Wielu z moich podopiecznych ukończyło też półmaratony i maratony z bardzo dobrymi wynikami z czego jestem niesamowicie dumna.

Po zakończeniu mojej przygody z lekkoatletyką zajęłam się siłownią. Moje serce podbiły sporty sylwetkowe.Trenuję od 3 lat i w tym roku zaliczyłam debiut podczas którego zajęłam 4 miejsce Uniwersyteckich Mistrzostw Polski w bikini fitness.Jako instruktor kulturystyki i specjalista do spraw żywienia uważam,że połączenia odpowiedniej diety z właściwym treningiem stanowi gotową receptę na uzyskanie wymarzonej sylwetki. Chcesz zrzucić zbędne kilogramy,nabrać masy mięśniowej, wystartować w maratonie lub może po prostu zacząć się regularnie ruszać i prowadzić zdrowszy tryb życia? Niezależnie od Twojego Celu pomogę Ci go osiągnąć :)