telefon: +48 000 000 000

Zdrowie mężczyzn

Dla przyszłych ojców

Mężczyzna to tez człowiek.

Ciało. Możliwe ze na drodze do realizacji stoi Twoje zdrowie?

Poza oczywistymi problemami związanymi z funkcjonowaniem płciowym możesz mieć inne choroby czy problemy, które możemy razem rozwiązać.

 

Psychika. Część par może doświadczać różnych problemów, czasami niewypowiedzianych i nieuświadomionych, które mogą być bezpośrednią przyczyna poronień i niepłodności. Jeżeli wszystkie wyniki badan medycznych są pozytywne, tutaj właśnie będziemy szukali przyczyn. Czasami kobieta czuje się niekochana, że jest to związek bez przyszłości, możliwe, że obawia się braku pieniędzy, braku pomocy od partnera. Tak czy inaczej, trzeba ruszyć na przodu.

 

Może się zdarzyć, ze wcale nie chcesz mieć dziecka, albo już nie chcesz. Skrycie uważasz ze twoja kobieta nie jest ci pisana. Będzie złą matką i zona? Jesteś zmęczony i urażony tym, ze nie widzi w tobie człowieka, tylko dostawce nasienia. Jesteś zmęczony ciągłym probowaniem, rozgoryczony, zezłoszczony, a może masz depresje?

Masz dosyć ciągłych wyrzutów. Ciężko ci żyć milcząc i udając ze wszystko „będzie lepiej”.

 

Może po prostu nie chcesz się kochać z partnerka, bo nie czujesz żadnej radości, bliskości. Może decyzja o dziecku była tylko jej, a nie twoja?

Dziecko, jak i jego brak w polowie to Twój wkład. Dlatego to, co myślisz, czujesz, jakie masz zdrowie, co jesz, ewentualne nałogi mają wpływ i ZNACZENIE.

Nie ona jest w tym sama, tylko WY JESTESCIE W TYM RAZEM.

 

Jakiekolwiek są te problemy, medytacja indywidualna i dla par otwiera zrozumienie, pomaga załatwić część z nich. Resztę można załatwić w trakcie kolejnych dni, zmieniać swoje zachowanie.

 

guy-1456569

Copyrights © 2016 All Rights Reserved