telefon: +48 000 000 000

Psychika i płodność

Dla przyszłych mam i ojców

Kobiety doświadczają bardzo różnych uczuć, które przeszkadzają zarówno im, jak i otoczeniu.Myślę, ze jeżeli czytasz ten tekst, dobrze znane Ci są: złość, gniew, furia, poczucie pokrzywdzenia i niesprawiedliwości, zazdrość o dzieci innych kobiet, poczucie zawodu, niespełnienia, obwinianie partnera. Smutek? Rozpacz? Na pewno cos na tej liście jest ci bliskie. Żadne z tych uczuć, które mają tendencje stawania się obsesjami, wciąż powracającymi i nie dającymi się przerwać, nie pomaga żyć. Nie pomaga w związku. W miłości. W łóżku. A na pewno nie pomaga w zapłodnieniu.

Dlatego będziemy się nimi zajmować poprzez medytacje, bioenergoterapie, samodzielna prace pod moim kierunkiem.

Metody te działają natychmiast, dłużej, krócej. Bo spokój jest najbardziej potrzebny i wymagany.

conversation-545621
couple-1198146_1920

Część par może doświadczać różnych problemów, czasami niewypowiedzianych i nieuświadomionych, które mogą być bezpośrednią przyczyna poronień i niepłodności. Jeżeli wszystkie wyniki badan medycznych są pozytywne, tutaj właśnie będziemy szukali przyczyn. Czasami kobieta czuje się niekochana, że jest to związek bez kontynuacji, możliwe że obawia się braku pieniędzy, braku pomocy od partnera. Tak czy inaczej, trzeba ruszyć na przodu.

Oferuje sesje medytacyjne indywidualne i dla par, w których bezpośrednio odczuwa się i rozumie naturę własnych problemów.

Panowie

Może się zdarzyć, ze wcale nie chcesz mieć dziecka, albo skrycie uważasz, ze twoja kobieta nie jest ci pisana. Będzie zła matka i zona? Jesteś zmęczony i urażony tym, ze ni widzi w tobie człowieka, tylko dostawce nasienia. Jesteś zmęczony ciągłym próbowaniem, rozgoryczony, zezłoszczony, a może masz depresje?

Jakiekolwiek są te problemy, medytacja indywidualna i dla par otwiera zrozumienie, pomaga załatwić część z nich. Resztę można załatwić w trakcie kolejnych dni, zmieniać swoje zachowanie.

Copyrights © 2016 All Rights Reserved