NoCelle

Działanie składników:

 • Stymulują gospodarkę hormonalną
 • Regulują przemianę materii
 • Antycellulitowe - zapobiegają tworzeniu adipocytów i zwiększaniu ich wielkości
 • Poprawiają krążenie w naczyniach limfatycznych
 • Poprawiają napięcie i jędrność skóry
 • Zapobiegają wiotczeniu naskórka
 • Diuretyczne - usuwają obrzęki oraz nadmiar wody z organizmu

Dlaczego warto
spróbowaćNoCelle na cellulit

Co to jest cellulit?

Prawidłową polską nazwą jest lipodystrofia, czyli nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej połączone z występowaniem obrzękowo – włóknistych zmian tkanki podskórnej. Inną potoczną nazwą, z którą można się posługiwać jest określenie - cellulit.
Cellulit jest przypadłością typowo kobiecą polegającą na nierównomiernym rozmieszczeniu tkanki tłusz
czowej, wody i produktów przemiany materii. W ten sposób powstaje obrzęk, zakłócający funkcjonowanie sąsiednich tkanek łącznych w tym cyrkulacji krwi i limfy. Niestety proces ten stopniowo się pogłębia. Skóra staje się nierówna i gąbczasta. Pojawia się mnóstwo grudek i zagłębień.

Na "pomarańczową skórkę" szczególnie narażone są uda, pośladki i brzuch, rzadziej kark i przedramiona. Przez wiele lat cellulit był postrzegany, jako defekt kosmetyczno – estetyczny. Badania ostatnich lat wykazały, że na obraz niewinnie wyglądającej „skórki pomarańczowej” składa się szereg poważnych zaburzeń. Zaburzenia te dotyczą równowagi hormonalnej, funkcjonowania krążenia żylno- limfatycznego oraz nieprawidłowości obejmujących tkankę tłuszczową i łączną.

home_active_arrow

 

Jak działa noCellu

Według badań tabletki na cellulit doskonale eliminują cellulit na poziomie komórkowym, dzięki czemu skóra w szybkim czasie staje się jędrna. Dzieje się tak dzięki temu, że tabletki stworzone są na bazie wyjątkowych składników, których zadaniem jest wzmocnienie naczyń włosowatych i limfatycznych, poprawa krążenia i przyśpieszenie przemian metabolicznych w tkance tłuszczowej.

Tabletki cellulitowe są bardzo bezpiecznym, a zarazem skutecznym sposobem w walce z objawami jak i przeciwdziałaniu powstawania cellulitu.
home_active_arrow

Skład
noCellu

Składniki czynne

 • ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) – to bogate źródło antyoksydantów, ma właściwości regenerujące, tonizujące, bakteriobójcze, przeciwzapalne i odtruwające. Ściąga rozszerzone pory. Chroni skórę przed wolnymi rodnikami oraz pobudza procesy odnowy komórek.
 • ekstrakt z guarany (Paullinia cupana) – stymulant i roślina energetyzująca a jej właściwości kosmetyczne wynikają z wysokiego udziału guaraniny i alkaloidów, teobrominy i teofiliny, adeniny, terpenów, tanin, skrobi, tłuszczów oraz flawonoidów i saponin, które działają synergistycznie wobec kofeiny. Składniki te nadają guaranie właściwości termogeniczne, prowadzące do pobudzenia lipolizy, powodującej rozpad tłuszczy do produktów metabolizowanych w tkankach. Guarana zapobiega lipogenezie czyli procesowi ponownego gromadzenia się tłuszczu w adipocytach poprzez hamowanie enzymu fosfolipazy, która katalizuje hydrolityczny rozkład fosfolipidów i przy zwiększonej absorpcji tlenu przyspiesza przemianę substratów tłuszczowych w energię. Metabolit kofeiny - paraksantyna odpowiada za wzrost lipolizy, uwalniającej glicerol i wolne kwasy tłuszczowe do krwi jako źródeł energii a inny metabolit - teobromina to wazodylatator zwiększający ilość tlenu i składników odżywczych dostarczanych do tkanek, przyspiesza procesy katabolicvzne, zwiększając zapotrzebowanie na tlen. Bardzo dobrze udokumentowane są również właściwości antybakteryjne guarany
 • ekstrakt z plechy morszczynu pęcherzykowatego (Fucus vesiculosus) – źródło naturalnego jodu, który przeciwdziała gromadzeniu się tłuszczu w komórkach
 • wyciąg z liści wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica) – ma właściwości przeciwzapalne, poprawia przepływ krwi przez ciało poprzez wzmocnienie żył i naczyń włosowatych, wzmaga syntezę kolagenu, reguluje wzrost fibroblastów, regeneruje tkankę łączną skóry, przyspiesza proliferację komórek zwiększając napięcie skóry. Dodatkowo przyspiesza gojenia się ran i zanikanie nawet starych blizn
 • cytrynian miedziowy, cytrynian manganu, mleczan cynku, kwas L-askorbinowy (witamina C), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6) – zestaw minerałów i witamin niezbędnych do prawidłowej pracy organizmu oraz właściwej przemiany materii

Zalecana porcja dzienna:

stosować dwa razy dziennie po jednej kapsułce. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Opakowanie jednostkowe:

60 kapsułek (wystarcza na miesięczną kurację). Zaleca się prowadzenie kuracji przez minimum 3 miesiące

Przeciwskazania:

suplement nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu. Nie wskazane dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących.

Podmiot odpowiedzialny:

novoPharma Sp. z o.o., ul. Opolska 11-19, 52-010 Wrocław

Skład

Nazwa substancji czynnej Ilość w zalecanej porcji dziennej
Galusan epigallokatechiny 35 mg
Kofeina (z guarany) 20 mg
Jod (z morszczynu) 75 µg (50% RWS)
Miedź 500 µg (50% RWS)
Mangan 1 mg (50% RWS)
Cynk 5 mg (50% RWS)
Witamina C 80 mg (100% RWS)
Witamina B6 1,4 mg (100 % RWS)
*) % RWS - Referencyjna Wartość

dr Elżbieta Nabrzecka

Tylko przetestowane i naturalne składniki
wolne od metali, GMO i glutenu

Pierwsze efekty już po 14dniach!

Według 89% kobiet NoCelle zmieniło ich życiePlany kuracji

Zadzwoń [+48] 664 781 782